@all
Bóg zapłać za poparcie i za odwagę!

Powiadomiłem legion, że się tutaj w trójkę podpisaliście. Chcę to pchnąć jeszcze na fronde i inne katolickie - co myślicie? Andy-aandy - Marek/Asadow obiecał wysłać snail-mailem do obu Panów!

Serdecznie pozdrawiam z Panem Bogiem

Maciek
Projekt podziękowań – pod dyskusję (30 października 2013 20:37:55)
@grzesiekZ
Przepraszam! To z rozpędu... poza tym to tylko taki sygnał, bo ja nie wiem co to jest ta lista... legionu te tam nie było wiec tam tez zaOTkowałem.
OT
Chyba trochę OT. Nie znam wprawdzie tej inicjatywy, ale zobaczyłem właśnie, że Prawego nurtu tam nie ma - http://patriotyczna.listastron.pl/
@Astra
http://rebelya.pl/post/4870/grom-reaktywacja

:)

GROM REAKTYWACJA... (10 października 2013 15:34:38)
@jazgdyni
Chodzi o kółko w kółko. To całkiem proste, ale masz rację - niechaj trybeus nas szczegółowo objaśni. A! Oprócz różańca znalezałem takie mm. za kk.
http://www.kaplani.com.pl/modlitwa/modlitwa_za_kaplanow.html
GROM REAKTYWACJA... (10 października 2013 10:25:49)
@leoparda
Dobra. Krótko. Mnie guzik obchodzi co jest czyje. :))) Sorry, ale w przedszkolu to jest tak, że każdy ma swój pomysł, a czasem są grupki co dziubią przy jakimś jednym i tak dalej itd. Dla mnie czyjeś zaangażowanie w coś - nie jest inicjatywą! Pewnie dlatego, że ja jestem facetem, a dla faceta zaangażowanie to stan stan normalny. Więc jak są pomysły, to się wybiera najlepszy, najładniejszy, najjakiśtam. o własnie - np. najskuteczniejszy też. Każde z nas ma swoją wrażliwosć plastyczną itd. z tego tytułu, bo de gustibus etc, i każdy ma prawo do OCENY ESTETYCZNEJ, a nie jakieś tam innej, danego plastycznego projektu. Skoro gallux (czy ktokowliek inny!!) przedstawia swój projekt, to przecież nie po to by wszyscy go podziwiali, ale by go zaakceptowali - tak? A jak nie tak, to jak? Czy ja tu czegoś nie rozumiem? Czy wolno mieć własne pomysły, czy tylko te, które wymyśli a to gallux, a to leoparda, a to jazgdyni a to jakiśktośinny? Co to znaczy np, że nie powinno się NIC zmieniać bez ZGODY (???) autora? Ja tego artystycznie - n i e c z a j ę. nCzy jeśli proponuję inny font, albo w ogóle - rewolucję w projekcie, to to jest jakiś zamach stanu? jakiś atak na osobę? jakieś złe działanie? nie rozumiem! Prosze mnie objaśnić! Prosze się nie obrażać!
No i już wcale nie rozumiem czemu ma być temat aktualny tematem niebyłym -???

Albo robimy logo, albo nie. TO JAK?!
Co dalej? (10 października 2013 10:07:14)
@leoparda
AAA! Jeszcze! No i czcionka mi sie absolutnie nie podoba! :))) Czy nie mozemy zrobic tą Półtawską? Ona naprawdę fajna jest - przyjrzyjcie sie
Co dalej? (2 października 2013 15:41:22)
@leoparda
hej,

czy wariant 2. mozna by przekształcic w ten sposob aby wystawala ta falka jedynie z DL i GP? bo ta k jak jest, to jest slimak :))) I dwa - czy mozna P zrobic calkiem husarskie, bez tyvch fontow co są? A... i Trzy - czy T mozna zrobic w ksztalcie krzyza - tak jak w tv Trwam czy podobnie?

Pozdrawiam

User :)))
Co dalej? (2 października 2013 15:38:22)
@Obsługa techniczna
ok, w takim razie polecanki dac na dól, a skrajna prawa kolumne dac na to co mowisz
SG - pomysły i różności (2 października 2013 09:12:06)
@leoparda
jestem za
SG - pomysły i różności (2 października 2013 09:10:41)
1 2 3 4 5 ... 9